  • AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AIR FRYER AF1350DWB
AF1350DWB
6 Recenzije
2gg_2022
Na zalihi
Dodano u Vašu košaricu
Obavijesti me kad uređaj bude ponovo dostupan x
Friteza · AF1350DWB
Dodano u Vašu košaricu
  • Svojstva
  • Tehničke karakteristike
  • Recenzije
  • Podrška
  • Povezani proizvodi
Svojstva
Pečenje s malo ili bez ulja
Za zdravije pečenje i bolji ukus
Na dohvat ruke-icon
Na dohvat ruke
Kuhanje po mjeri-icon
Kuhanje po mjeri
Metalna unutrašnjost-icon
Metalna unutrašnjost
Prozirni prozor-icon
Prozirni prozor
XXL kapacitet prženja-icon
XXL kapacitet prženja
Kuhajte jednim dodirom
Podesite temperaturu i vrijeme
Samo miris ukusne hrane
Potpuna kontrola nad procesom kuhanja
Ispržite sve
Tehničke karakteristike
Općenito
Vrsta uređaja
Friteza
Materijal kućišta
Plastika i metal
Učinkovitost
Iskoristivi obujam
5.4 l
Priključna snaga
1350 W
Broj prednamještenih programa
8
Upravljanje
Tip zaslona
LED zaslon
Upravljanje
Na dodir
Automatsko isključivanje
Da
Karakteristike
Neprijanjanjući premaz
Da
Tehnički podaci
Minimalna temperatura
80 °C
Maksimalna temperatura
200 °C
Raspon timera (min)
0-60
Širina proizvoda
280 mm
Visina proizvoda
353 mm
Dubina proizvoda
321 mm
Širina zapakiranog proizvoda
395 mm
Visina zapakiranog proizvoda
321 mm
Dubina zapakiranog proizvoda
365 mm