HOB MC-6F74A0H555 GI6432BSCE GOR
G600 Indukcijska ploča za kuhanje, 60 cm
GI6432BSCE
PowerBoost - Kuhanje punom brzinom Indukcijske ploče za kuhanje Stop&Go - Uzmite pauzu, bilo kada
1 Recenzije
5gg_2022
Na zalihi
Dodano u Vašu košaricu
Obavijesti me kad uređaj bude ponovo dostupan x
Indukcijska ploča za kuhanje · GI6432BSCE
Dodano u Vašu košaricu
  • Svojstva
  • Tehničke karakteristike
  • Recenzije
  • Podrška
  • Povezani proizvodi
Svojstva
PowerBoost
Kuhanje punom brzinom
Indukcijske ploče za kuhanje-icon
Indukcijske ploče za kuhanje
Stop&Go-icon
Stop&Go
ChildLock-icon
ChildLock
ZoneSlide-icon
ZoneSlide
PowerShift-icon
PowerShift
Uzmite pauzu, bilo kada
Stop&Go funkcija prekida kuhanje i zatim nastavlja s istim postavkama nakon što se deaktivira.
Kuhinja je sigurna okolina i za djecu
Izravan odabir s 4 klizača
Pomakni lonac, zadrži postavke
Tehničke karakteristike
Općenito
Vrsta uređaja
Indukcijska ploča za kuhanje
Boja
Crna
Tip ploče za kuhanje
Indukcija
Rub okvira ploče
Brušeni rub
Upravljanje
Upravljanje
4 x SliderTouch
Timer
Da
Zone za kuhanje
Broj zona kuhanja
4
Zona za kuhanje sprijeda lijevo
Indukcijski octa grijač
Ø lijevo sprijeda (mm)
185X210
Snaga zona za kuhanje lijevo sprijeda
2200 W
Snaga 2. zone za kuhanje sprijeda lijevo
3300 W
Zona za kuhanje sprijeda desno
Indukcijska grijaća površina
Ø desno sprijeda (mm)
210
Snaga zona za kuhanje desno sprijeda
2200 W
Snaga 2. zone za kuhanje sprijeda desno
3300 W
Zona za kuhanje straga lijevo
Indukcijski octa grijač
Ø lijevo straga (mm)
185X210
Snaga zone za kuhanje lijevo straga
2200 W
Snaga 2. zone za kuhanje straga lijevo
3300 W
Zona za kuhanje straga desno
Indukcijska grijaća površina
Ø desno straga (mm)
145
Snaga zone za kuhanje desno straga
1400 W
Snaga 2. zone za kuhanje straga desno
2000 W
Karakteristike
Bridge funkcija
AreaFlex
Funkcija StopGo
Da
EggTimer za kuhanje jaja
Power management
Prepoznavanje kretanja lonca
Yes
Sigurnosni sustavi
Signalizacija preostale topline
Sigurnosno isključivanje ploče za kuhanje
ChildLock
Tehnički podaci
Priključna snaga
7.4 kW
Vrsta priključka
2-phase
Širina proizvoda
590 mm
Visina proizvoda
53 mm
Dubina proizvoda
520 mm
Širina veličine niše za ugradnju max.
564 mm
Širina veličine niše za ugradnju min.
560 mm
Visina veličine niše za ugradnju min.
30 mm
Dubina veličine niše za ugradnju min.
480 mm
Širina zapakiranog proizvoda
692 mm
Visina zapakiranog proizvoda
112 mm
Dubina zapakiranog proizvoda
635 mm
Bruto težina proizvoda
11.8 kg
Neto težina proizvoda
10.1 kg
Priključni napon
220-240 V
Priključna snaga
7400 W