  • WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
CONTACT GRILL MINI WM1400SB
WM1400SB
1 Recenzije
2gg_2022
Nema na zalihi
PDV uključen
Dodano u Vašu košaricu
Obavijesti me kad uređaj bude ponovo dostupan x
Mini gril · WM1400SB
Dodano u Vašu košaricu
  • Svojstva
  • Tehničke karakteristike
  • Recenzije
  • Podrška
  • Povezani proizvodi
Svojstva
Prilagodite temperaturu
Posebno za svaki tanjur
Neprijanjajući premaz-icon
Neprijanjajući premaz
Beskrajna kreativnost-icon
Beskrajna kreativnost
Bez prolijevanja tijesta-icon
Bez prolijevanja tijesta
2 popularna oblika-icon
2 popularna oblika
Ukusno i brzo-icon
Ukusno i brzo
Cool dizajn ručke-icon
Cool dizajn ručke
Jednostavan za korištenje i čišćenje
Slatki ili slani trenuci radosti
Jednostavno i čisto
Ljubav ili tradicija
Tempirano za savršenstvo
Savršen dodatak u kuhinji
Tehničke karakteristike
Općenito
Vrsta uređaja
Mini gril
Materijal ploča
Aluminij
Učinkovitost
Snaga grijača
1400 W
Površina pečenja (ŠxV) cm
Ø 18
Upravljanje
Pokazivač temperature
Da
Karakteristike
Premaz ploče za optimalne rezultate
Premaz protiv prijanjanja
Namjestiva visina
Ne
Pohranjivanje u okomitom položaju
Ne
Radni položaj
Zatvoren radni položaj
Jednostavno pečenje
Da
Oprema
Promjenljive ploče s obje strane
Ploče za pečenje
Ploča za vafle
Ploče
Fiksna ploča grila
Grijač
Konvencionalni grijač
Odvodna kanalica i prostor za skupljanje ulja
Ručka za prenošenje
Sigurnosni sustavi
Sigurnosno zaključavanje
Hladne ručke
Dodaci
Pohranjivanje priključnog kabela
Prostor za namatanje priključnog kabela omogućava jednostavno spremanje
Nogice za stabilnost
Gumirana protuklizna podloga
Tehnički podaci
Dužina priključnog kabela
700 mm
Širina proizvoda
376 mm
Visina proizvoda
238 mm
Dubina proizvoda
118 mm
Širina zapakiranog proizvoda
409 mm
Visina zapakiranog proizvoda
143 mm
Dubina zapakiranog proizvoda
270 mm