  • SMK150WI
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
COFFEE GRINDER SMK150Wi GOR
SMK150WI
1 Recenzije
2gg_2022
Na zalihi
Dodano u Vašu košaricu
Obavijesti me kad uređaj bude ponovo dostupan x
Mlinac za kavu · SMK150WI
Dodano u Vašu košaricu
  • Svojstva
  • Tehničke karakteristike
  • Recenzije
  • Podrška
  • Povezani proizvodi
Svojstva
Za savršen jutarnji napitak
Ukusna svježe mljevena kava
Jednostavan za rukovanje-icon
Jednostavan za rukovanje
Sjeckanje začina-icon
Sjeckanje začina
Napravljen za svakodnevnu upotrebu
Svježe sjeckano začinsko bilje pri ruci
U svestranom Gorenje mlincu za kavu možete nasjeckati začine, začinsko bilje i orašaste plodove.
Tehničke karakteristike
Općenito
Vrsta uređaja
Mlinac za kavu
Materijal kućišta
Plastika i metal
Unutrašnjost spremnika
Nehrđajući čelik
Materijal noža
Nehrđajući čelik
Učinkovitost
Snaga motora (maks)
150 W
Upravljanje
Tip zaslona
Nema
Uključivanje
Gumb za trenutno uključivanje s osiguračem
Karakteristike
Posuda za kavu u zrnu
60 g
Sigurnosni sustavi
Zaštita od pregrijavanja za sigurno djelovanje
Da
Sigurnosna sklopka za potpunu sigurnost
Da
Uključivanje s osiguračem
Dodaci
Nož za učinkovito mljevenje
Samostalna
Oštrica za fino mljevenje
Pohranjivanje priključnog kabela
Prostor za namatanje priključnog kabela omogućava jednostavno spremanje
Nogice za stabilnost
Gumirane nogice za stabilnost
Jednostavno čišćenje
Pranje nastavaka u perilici posuđa za brzo i učinkovito čišćenje
Ne
Tehnički podaci
Priključna snaga
150 W
Širina proizvoda
85 mm
Visina proizvoda
215 mm
Dubina proizvoda
105 mm
Visina zapakiranog proizvoda
106 mm
Širina zapakiranog proizvoda
106 mm
Dubina zapakiranog proizvoda
190 mm
Dužina priključnog kabela
700 mm